Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto MK190XPRO3-BHQ2, 3 gamba/gambe, Nero, 171,5 cm, 2,5 kg
| Utilizzo | Fotocamere digitali/film |
| Peso massimo (capacità) | 7 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero |
| Numero di sezioni per gamba | 3 |
| Materiali | Alluminio |
| Altezza (max) | 171,5 cm |
| Peso | 2,5 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 53AEFEB293
Brand: Manfrotto
Reference: AB7568B812
Brand: Manfrotto
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 50558E5DB1
Brand: Manfrotto
Reference: B4ACD4344C
Brand: Manfrotto
Reference: 3775DB4A6A
Brand: Benro
Reference: E43C0BF00B
Brand: Gitzo
Reference: 6E8D987392
Brand: Manfrotto
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C7194BD840
Brand: Sirui
Reference: 66148D51C7
Brand: Manfrotto
Reference: E8893CD40F
Brand: Rollei
Reference: C7BFC57722
Brand: Novoflex
Reference: A698EE850F
Brand: Manfrotto
Reference: 14E91DCBEA
Brand: Manfrotto
Reference: B6F041F1B6
Brand: Manfrotto
Reference: 4ADE806EFA
Brand: Manfrotto
Manfrotto MK190XPRO3-BHQ2, 3 gamba/gambe, Nero, 171,5 cm, 2,5 kg
check_circle
check_circle