Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
| Tipologia custodia | Custodia rigida |
| Colore del prodotto | Giallo |
| Materiali | Policarbonato |
| Funzioni di protezione | Impermeabile |
| Larghezza | 468 mm |
| Profondità | 188 mm |
| Altezza | 365 mm |
| Peso | 2,85 kg |
| Dimensioni interne (L x P x A) | 432 x 170 x 301 mm |
| Larghezza imballo | 475 mm |
| Profondità imballo | 195 mm |
| Altezza imballo | 375 mm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 8755425E89
Brand: Manfrotto
Reference: 8FDDEE2BB7
Brand: B&W
Reference: 355E6B4E13
Brand: Alpenleder
Reference: E0CCB350E1
Brand: B&W
Reference: EC4074D5F9
Brand: B&W
Reference: EE3C45B178
Brand: Manfrotto
Reference: E3CDCDEB3B
Brand: B&W
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: B76404D9D3
Brand: Lowepro
Reference: 844CBFCC95
Brand: Think Tank
Reference: 9603AA849D
Brand: B&W
Reference: 913EA5BCB9
Brand: Olympus
Reference: FFBA8ED3AC
Brand: Kalahari
Reference: 4ED30FD067
Brand: B&W
B&W Type 5000, Custodia rigida, Giallo
check_circle
check_circle