Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
MindShift Gear BackLight Elite 45L, Zaino, Ogni marca, Nikon D3S attached to 70–200mm f/2.8, SB-910 Speedlight, 105mm f/2.8 Macro, Sigma 35mm f/1.4..., Scompartimento del notebook, Grigio
| Tipologia custodia | Zaino |
| Colore del prodotto | Grigio |
| Materiali | Nylon, Poliestere |
| Compatibilità marca | Ogni marca |
| Compatibilità | Nikon D3S attached to 70–200mm f/2.8, SB-910 Speedlight, 105mm f/2.8 Macro, Sigma 35mm f/1.4 ART, 50 f/1.4, Filter Nest Mini, 24–70mm f/2.8, 14–24mm f/2.8 Canon 1DX attached to 70–200mm f/2.8, GoPro Hero 5, DJI Mavic Pro, Mavic Controller, 24–70mm f/2.8, 16–35mm f/2.8, 90mm f/2.8 TS-E Sony A7R II attached to 24–70mm f/2.8 GM, GoPro Hero 5, DJI Mavic Pro, Mavic Controller, Filter Nest Mini, A7R II attached to 16–35mm f/4 Holds a gripped Nikon DSLR and a 600mm f/4 FL ED VR 70–200mm f/2.8 GM, 90mm f/2.8 Macro Canon 1DX attached to 24–70mm f/2.8, GoPro Hero 5, 85mm f/1.8, 90mm f/2.8 TS-E, 1DX attached to 16–35mm f/2.8, 70–200mm f/2.8, 2x Teleconverter Nikon D3S attached to Sigma 150–600mm f/5-6.3 Sport, SB-910 Speedlight |
| Scompartimento del notebook | Sì |
| Scomparto per tablet | Sì |
| Larghezza | 330 mm |
| Profondità | 203 mm |
| Altezza | 597 mm |
| Copertura antipioggia | Sì |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C88A635CCF
Brand: B&W
Reference: 7C64EEB373
Brand: B&W
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: FFBA8ED3AC
Brand: Kalahari
Reference: 4870A53680
Brand: B&W
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: AF54B62E71
Brand: Olympus
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 14E92A2056
Brand: B&W
Reference: F1B98BDF6B
Brand: Novoflex
Reference: 2A7D759BB2
Brand: Hama
Reference: EA248DBC8D
Brand: Lowepro
Reference: 679C26146F
Brand: B&W
Reference: 0D71314F14
Brand: B&W
Reference: 5C9CF16E35
Brand: Manfrotto
Reference: 1A761E0928
Brand: Think Tank
MindShift Gear BackLight Elite 45L, Zaino, Ogni marca, Nikon D3S attached to 70–200mm f/2.8, SB-910 Speedlight, 105mm f/2.8 Macro, Sigma 35mm f/1.4..., Scompartimento del notebook, Grigio
check_circle
check_circle