Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto Pro Light Reloader Tough L-55, Custodia trolley, Ogni marca, Canon EOS M3, Canon EOS M5, Canon EOS M6, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR,..., Nero
| Tipologia custodia | Custodia trolley |
| Colore del prodotto | Nero |
| Compatibilità marca | Ogni marca |
| Compatibilità | Canon EOS M3, Canon EOS M5, Canon EOS M6, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Leica TL, Leica TL2, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M5 II, Olympus PEN-F, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9, Sony A7R III |
| Funzioni di protezione | Resistente agli urti, Resistente all’acqua |
| Larghezza | 320 mm |
| Profondità | 200 mm |
| Altezza | 550 mm |
| Peso | 4,45 kg |
| Dimensioni interne (L x P x A) | 260 x 140 x 500 mm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2A0134C7B4
Brand: B&W
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 0E06A59927
Brand: B&W
Reference: 43F61AEE2E
Brand: Kalahari
Reference: 913EA5BCB9
Brand: Olympus
Reference: 6D31150641
Brand: B&W
Reference: 0D71314F14
Brand: B&W
Reference: 2E9B58100A
Brand: Lowepro
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 2A7D759BB2
Brand: Hama
Reference: 4DB53A27D9
Brand: Manfrotto
Reference: A95B6F51F5
Brand: B&W
Reference: 03F697809D
Brand: Lowepro
Reference: 1A3D460BC8
Brand: Kalahari
Reference: 6DAD3E0601
Brand: B&W
Reference: A35534BB92
Brand: B&W
Reference: 5B25B71935
Brand: B&W
Reference: CF632CE97A
Brand: B&W
Manfrotto Pro Light Reloader Tough L-55, Custodia trolley, Ogni marca, Canon EOS M3, Canon EOS M5, Canon EOS M6, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR,..., Nero
check_circle
check_circle