Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Sigma Telekonverter 2x, Sigma, L mount, Alluminio, 3,12 cm, 31,2 mm, 31,2 mm
| Compatibilità marca | Sigma |
| Interfaccia di montaggio dell'obiettivo | L mount |
| Capacità del supporto per obiettivo | 1 |
| Materiale della scocca | Alluminio |
| Sistema a rilascio rapido | Sì |
| Chiusura di sicurezza incorporata | Sì |
| Diametro | 3,12 cm |
| Larghezza | 31,2 mm |
| Profondità | 31,2 mm |
| Altezza | 46,9 mm |
| Peso | 205 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 8425CA3BCD
Brand: Walther Design
Reference: F60D350329
Brand: Walther Design
Reference: 6EF79A5E8E
Brand: Nielsen
Reference: 1369A945B8
Brand: Walther Design
Reference: 09912DA392
Brand: Walther Design
Reference: 64A8D9ED5B
Brand: Walther Design
Reference: D015E3E7F2
Brand: Goldbuch
Reference: 67BB637267
Brand: Goldbuch
Reference: 6FC9905B36
Brand: Walther Design
Reference: D24D2B4804
Brand: Walther Design
Reference: 07B5DBAC83
Brand: Datacolor
Reference: A8BAC2CCB9
Brand: Walther Design
Reference: 2ECC264ED3
Brand: Goldbuch
Reference: A9F3C228F9
Brand: Gitzo
Reference: F014E2CAB7
Brand: Walther Design
Reference: 2F0F30026E
Brand: Nielsen
Sigma Telekonverter 2x, Sigma, L mount, Alluminio, 3,12 cm, 31,2 mm, 31,2 mm
check_circle
check_circle