Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Banner
Manfrotto MH804-3W, 750 g, 6 cm
| Peso | 750 g |
| Diametro della base | 6 cm |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiali | Polimero |
| Allegato | 3/8" |
| Angolo di inclinazione anteriore | -30 - 90° |
| Rotazione panoramica | 360° |
| disconnessione veloce | Sì |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 7D31C18F9F
Brand: Manfrotto
Reference: 4D86EEBBB1
Brand: Manfrotto
Reference: E2F5D950B8
Brand: Novoflex
Reference: 89CA0A269E
Brand: Kaiser Fototechnik
Reference: 3CF605E156
Brand: Manfrotto
Reference: 782EE164C8
Brand: Manfrotto
Reference: 35A58E0BB9
Brand: Gitzo
Reference: A311032810
Brand: Novoflex
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 911FFFC699
Brand: Manfrotto
Reference: 862DA0E40F
Brand: Henzo
Reference: 7F3C1C48E9
Brand: Manfrotto
Reference: 4616E48F37
Brand: Novoflex
Reference: C24F5864CD
Brand: Manfrotto
Reference: C7BFC57722
Brand: Novoflex
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Manfrotto MH804-3W, 750 g, 6 cm
check_circle
check_circle