Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto MK190X3-3W1, 3 gamba/gambe, Nero, 173 cm, 2,7 kg
| Utilizzo | Fotocamere digitali/film |
| Peso massimo (capacità) | 4 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero |
| Numero di sezioni per gamba | 3 |
| Materiali | Alluminio, Tecnopolimero |
| Altezza (max) | 173 cm |
| Altezza (min.) | 21 cm |
| Peso | 2,7 kg |
| Lunghezza chiusa | 71 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1AB0FA11D8
Brand: Novoflex
Reference: 11101241C1
Brand: Nielsen
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: D3BE75EEF9
Brand: Manfrotto
Reference: 60B7A70051
Brand: Novoflex
Reference: 92CB8ECA48
Brand: Manfrotto
Reference: 5ABBA327F8
Brand: Hama
Reference: E8DA3429B5
Brand: Benro
Reference: 2E54371DC3
Brand: Walther
Reference: 2623C35113
Brand: Novoflex
Reference: 84C5092B20
Brand: Manfrotto
Reference: 8AFE784DED
Brand: Manfrotto
Reference: 12BB720594
Brand: Novoflex
Reference: F1DDEA16D3
Brand: Gitzo
Reference: B6F041F1B6
Brand: Manfrotto
Reference: 65DFE1CA6B
Brand: Manfrotto
Manfrotto MK190X3-3W1, 3 gamba/gambe, Nero, 173 cm, 2,7 kg
check_circle
check_circle