Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Banner
Manfrotto MK190X3-3W1, 3 gamba/gambe, Nero, 173 cm, 2,7 kg
| Utilizzo | Fotocamere digitali/film |
| Peso massimo (capacità) | 4 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero |
| Numero di sezioni per gamba | 3 |
| Materiali | Alluminio, Tecnopolimero |
| Altezza (max) | 173 cm |
| Altezza (min.) | 21 cm |
| Peso | 2,7 kg |
| Lunghezza chiusa | 71 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 50FFCFF332
Brand: Kaiser Fototechnik
Reference: B23052D8EB
Brand: Manfrotto
Reference: 672C6F97FD
Brand: Gitzo
Reference: 2A0B667174
Brand: Manfrotto
Reference: A23ADD6E0C
Brand: Manfrotto
Reference: 36A5A624E9
Brand: Kaiser
Reference: 3CF605E156
Brand: Manfrotto
Reference: A6D586353B
Brand: Gitzo
Reference: E8893CD40F
Brand: Rollei
Reference: 1461224119
Brand: Fujifilm
Reference: 79CA1B457F
Brand: Novoflex
Reference: 464157D931
Brand: Manfrotto
Reference: 99CD658038
Brand: Manfrotto
Reference: EEA00350DA
Brand: Kaiser
Reference: D93A422E47
Brand: Gitzo
Manfrotto MK190X3-3W1, 3 gamba/gambe, Nero, 173 cm, 2,7 kg
check_circle
check_circle