Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2, 3 gamba/gambe, Nero, 181,5 cm, 3 kg
| Utilizzo | Fotocamere digitali/film |
| Peso massimo (capacità) | 8 kg |
| Numero di gambe | 3 gamba/gambe |
| Colore del prodotto | Nero |
| Testa trepiedi | Y |
| Materiali | Alluminio |
| Altezza (max) | 181,5 cm |
| Peso | 3 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E6F8692FE6
Brand: Novoflex
Reference: 90CD96FD6D
Brand: Manfrotto
Reference: D3BE75EEF9
Brand: Manfrotto
Reference: BBCE2CD8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 38F3ED393B
Brand: Walther
Reference: D36B3376AF
Brand: Manfrotto
Reference: 531D3990FE
Brand: Rollei
Reference: 712000A9D3
Brand: Manfrotto
Reference: 66148D51C7
Brand: Manfrotto
Reference: F6341F6999
Brand: Novoflex
Reference: 92CB8ECA48
Brand: Manfrotto
Reference: 0641CB61F1
Brand: Sirui
Reference: ABB5C19139
Brand: Novoflex
Reference: 672C6F97FD
Brand: Gitzo
Reference: 9F878863D5
Brand: Rollei
Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2, 3 gamba/gambe, Nero, 181,5 cm, 3 kg
check_circle
check_circle