Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Kodak PORTRA 160 / 135, 5 pz, Stati Uniti, 187 mm, 39 mm, 55 mm, 120 g
| Sensibilità ISO | 160 |
| Scatti di qualità | 36 scatti |
| Quantità per scatola | 5 pz |
| Paese di origine | Stati Uniti |
| Larghezza | 187 mm |
| Profondità | 39 mm |
| Altezza | 55 mm |
| Peso | 120 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B96A2A1EB4
Brand: Walther Design
Reference: 44B972A1EB
Brand: Walther Design
Reference: 8D6B08B6E9
Brand: Kaiser
Reference: 731AB0D733
Brand: Sennheiser
Reference: B4A99DD5AF
Brand: Walther Design
Reference: 2ECC264ED3
Brand: Goldbuch
Reference: 50D1C492FF
Brand: Nielsen
Reference: 4309EC84DB
Brand: Sigma
Reference: 0182E0CA16
Brand: Sun-Sniper
Reference: 14FDE9D137
Brand: Walther Design
Reference: 55A2361C22
Brand: Sony
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 06C82FCBB2
Brand: Walther Design
Reference: 08E98BB1C0
Brand: Nielsen
Reference: 4429DB10A8
Brand: Goldbuch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 510083E2CF
Brand: Walther Design
Reference: A0BBD2CB60
Brand: Nielsen
Kodak PORTRA 160 / 135, 5 pz, Stati Uniti, 187 mm, 39 mm, 55 mm, 120 g
check_circle
check_circle