Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 6 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Number of sections per leg | 3 |
| Assembly | 3/8" |
| Trepie head | Y |
| Diameter of edge (max) | 2,6 cm |
| Materials | Aluminium |
| Height (max) | 173 cm |
| Height (min.) | 8 cm |
| Weight | 3,1 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 310275D24C
Brand: Sirui
Reference: A23ADD6E0C
Brand: Manfrotto
Reference: 78735F4F97
Brand: Gitzo
Reference: 79C13FAFCF
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FED93E6B0F
Brand: Novoflex
Reference: 10CEDAE36B
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2E2B1BA8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 7771159C02
Brand: Gitzo
Reference: 3FB500F916
Brand: Novoflex
Reference: 01BD671B0F
Brand: Manfrotto
Reference: 7EE1BD26D6
Brand: Manfrotto
Reference: A2FCD44363
Brand: Sirui
Reference: 4D86EEBBB1
Brand: Manfrotto
Reference: 25735CDB4A
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3D02BAD5B5
Brand: Gitzo
check_circle
check_circle