Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 7 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Number of sections per leg | 4 |
| Assembly | 3/8" |
| Diameter of edge (max) | 2,6 cm |
| Materials | Aluminium |
| Height (max) | 160 cm |
| Height (min.) | 8 cm |
| Weight | 2,1 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FA142CB7BD
Brand: Manfrotto
Reference: 6C90EF42AC
Brand: GoPro
Reference: 1874D6F4CE
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0C34BCED13
Brand: Manfrotto
Reference: 0641CB61F1
Brand: Sirui
Reference: C4D5A2D8FD
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C24F5864CD
Brand: Manfrotto
Reference: 7771159C02
Brand: Gitzo
Reference: 01EC38DDC1
Brand: Sirui
Reference: 933C237650
Brand: Manfrotto
Reference: C0790C3DBC
Brand: Novoflex
Reference: 3286A23FB8
Brand: Novoflex
Reference: 7F3C1C48E9
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle