- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Microsoft Surface Pro Keyboard with Slim Pen for Business, QWERTZ, Tedesco, Touchpad, Microsoft, Surface Pro 10 for Business; Surface Pro 9 for Business; Surface Pro 8 for Business; Surface Pro X..., Platino
| Struttura tastiera | QWERTZ |
| Linguaggio tastiera | Tedesco |
| Dispositivo di puntatura | Touchpad |
| Tastiera numerica | No |
| Tasti Windows | Sì |
| Compatibilità marca | Microsoft |
| Compatibilità | Surface Pro 10 for Business; Surface Pro 9 for Business; Surface Pro 8 for Business; Surface Pro X for Business |
| Colore del prodotto | Platino |
| Copertura | Sì |
| Tecnologia di connessione | Docking |
| Interfaccia dispositivo | Microsoft Cover port |
| Alimentazione | Dock |
| Sistema operativo Windows supportato | Windows 10, Windows 11 |
| Larghezza | 289,1 mm |
| Profondità | 226,1 mm |
| Altezza | 4,89 mm |
| Peso | 294 g |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EA029000BC
Brand: Gecko Covers
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 57C4018D80
Brand: Amazon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E375F0A8CB
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 48C3C39D43
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FEE2FFE718
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 19AF8A7FD8
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 862496B58A
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FE9E3980F3
Brand: STM Goods
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BEA90436
Brand: Microsoft
Reference: B0081AF90D
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5B17CED248
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AE8CE6FB09
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CBA01D6183
Brand: Pipetto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 540B258DA0
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D3C804458C
Brand: Gecko Covers
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Microsoft Surface Pro Keyboard with Slim Pen for Business, QWERTZ, Tedesco, Touchpad, Microsoft, Surface Pro 10 for Business; Surface Pro 9 for Business; Surface Pro 8 for Business; Surface Pro X..., Platino
check_circle
check_circle