Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Samsung EF-DX825, QWERTZ, Tedesco, Touchpad, Samsung, Galaxy Tab S10+ / S9+ / S9 FE+, Nero
| Struttura tastiera | QWERTZ |
| Linguaggio tastiera | Tedesco |
| Dispositivo di puntatura | Touchpad |
| Tastiera numerica | No |
| Numero pulsanti tastiera | 80 |
| Compatibilità marca | Samsung |
| Compatibilità | Galaxy Tab S10+ / S9+ / S9 FE+ |
| Colore del prodotto | Nero |
| Copertura | Sì |
| Retroilluminazione | No |
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 31,5 cm (12.4") |
| Tecnologia di connessione | Docking |
| Interfaccia dispositivo | Pin Pogo |
| Alimentazione | Dock |
| Larghezza | 193,4 mm |
| Profondità | 14,8 mm |
| Altezza | 286 mm |
| Peso | 512 g |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Bluetooth | Sì |
| Supporto per pennino incorporato | Sì |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 38058AE354
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 510213FD
Brand: Zebra
Reference: BDF4EB355F
Brand: Amazon
Reference: 2E515CE6EE
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CC02439C7C
Brand: UAG
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 44024E09C5
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E2A7596AED
Brand: Otterbox
Reference: 4186AEE254
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5EE6ED24EF
Brand: Tucano
Reference: F6C6BCD740
Brand: Amazon
Reference: 48E1A99CF1
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1E4796F6EC
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C23571AFC9
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E91134F23D
Brand: Samsung
Reference: 1E6D763CD3
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 68B0B9B012
Brand: Apple
Samsung EF-DX825, QWERTZ, Tedesco, Touchpad, Samsung, Galaxy Tab S10+ / S9+ / S9 FE+, Nero
check_circle
check_circle