- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Urban Armor Gear 124474114040, Custodia a libro, Apple, iPad Air 11" (6th Gen, 2024, M2) A2902 , A2903, A2904, 27,9 cm (11"), 259 g
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 27,9 cm (11") |
| Tipologia custodia | Custodia a libro |
| Colore principale del prodotto | Nero, Trasparente |
| Compatibilità marca | Apple |
| Altoparlanti incorporati | No |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | iPad Air 11" (6th Gen, 2024, M2) A2902 , A2903, A2904 |
| Tipo di chiusura | Chiusura magnetica |
| Anello elastico per penna | Sì |
| Funzioni di protezione | Resistente agli urti, Resistente agli urti |
| Funzione sveglia/sonno automatica | Sì |
| Batteria inclusa | No |
| Larghezza | 205 mm |
| Profondità | 252 mm |
| Altezza | 14 mm |
| Peso | 259 g |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 22E46CE626
Brand: Lenovo
Reference: 6EAF867723
Brand: UAG
Reference: 65CA820C1C
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 75624EE009
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B787E43B86
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 856A40E974
Brand: Samsung
Reference: DEFE9E7E28
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0C9CA39DE3
Brand: Pipetto
Reference: 32F38D7AA4
Brand: Amazon
Reference: 2B760E8DC8
Brand: Targus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C560EF21A6
Brand: UAG
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5E0F2C1B
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CE8F95F82A
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C2528E79
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CAF5A3B3E2
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7BDEF151D8
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Urban Armor Gear 124474114040, Custodia a libro, Apple, iPad Air 11" (6th Gen, 2024, M2) A2902 , A2903, A2904, 27,9 cm (11"), 259 g
check_circle
check_circle