- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Urban Armor Gear Metropolis SE 124473117272, Custodia a libro, Apple, iPad Air 11" (6th Gen, 2024, M2) A2902 , A2903, A2904, 27,9 cm (11"), 381 g
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 27,9 cm (11") |
| Tipologia custodia | Custodia a libro |
| Materiali | Poliuretano, Composito |
| Colore principale del prodotto | Oliva |
| Compatibilità marca | Apple |
| Altoparlanti incorporati | No |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | iPad Air 11" (6th Gen, 2024, M2) A2902 , A2903, A2904 |
| Anello elastico per penna | Sì |
| Funzioni di protezione | Resistente agli urti, Resistenza alla caduta, Resistente agli urti, Scratch resistant, Resistente agli urti |
| Funzione sveglia/sonno automatica | Sì |
| Batteria inclusa | No |
| Larghezza | 198,1 mm |
| Profondità | 259,1 mm |
| Altezza | 20,3 mm |
| Peso | 381 g |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EBD921F9E8
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7BDEF151D8
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6EAF867723
Brand: UAG
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BD59D668
Brand: Zebra
Reference: 4E670214AC
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F62075D9BC
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 220C22586E
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E8710B44B6
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 789819811F
Brand: Tucano
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6D27862C8C
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 07162F2649
Brand: UAG
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 57F70A11F4
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E84084971A
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8A7FAC0645
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3A856461D7
Brand: Pipetto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9E8A22951A
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Urban Armor Gear Metropolis SE 124473117272, Custodia a libro, Apple, iPad Air 11" (6th Gen, 2024, M2) A2902 , A2903, A2904, 27,9 cm (11"), 381 g
check_circle
check_circle