Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Targus VersaVu, Folio, Apple, Pad Pro 12.9-inch 4th gen. (2020), iPad Pro 12.9-inch 3rd gen. (2018), 12.9", 20.5 oz (580 g)
| Maximum screen size | 12.9" |
| Case type | Folio |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Product main color | Black |
| Brand compatibility | Apple |
| Built-in speaker(s) | No |
| Stand mode | Yes |
| Compatibility | Pad Pro 12.9-inch 4th gen. (2020), iPad Pro 12.9-inch 3rd gen. (2018) |
| Closure type | Magnetic closure |
| Pen loop | Yes |
| Built-in battery | No |
| Width | 9.06" (230 mm) |
| Depth | 0.984" (25 mm) |
| Height | 12.2" (310 mm) |
| Weight | 20.5 oz (580 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 64872A1918
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4C0E85F91A
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AD9D7C222F
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C96024F320
Brand: Samsung
Reference: 5470E04B6E
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CFA51BFDF2
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E3008F1AD6
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B933B4A2
Brand: Microsoft
Reference: BB061070CB
Brand: UAG
Reference: EBA9E7571A
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E375F0A8CB
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 043ECF265D
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9B83273F61
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9F7CAC3D28
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EF98C455FD
Brand: Samsung
Reference: 9C0DBE30DF
Brand: Apple
Targus VersaVu, Folio, Apple, Pad Pro 12.9-inch 4th gen. (2020), iPad Pro 12.9-inch 3rd gen. (2018), 12.9", 20.5 oz (580 g)
check_circle
check_circle