- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Zebra ET60W, 10.1", 1920 x 1200 pixels, 128 GB, 8 GB, Windows 11, Black
| Display diagonal | 10.1" |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display brightness | 1000 cd/m² |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| Touchscreen type | Capacitive |
| HD type | WUXGA |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processor cores | 12 |
| Performance cores | 2 |
| Efficient cores | 8 |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.3 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.1 GHz |
| Performance-core base frequency | 1.3 GHz |
| Efficient-core base frequency | 0.8 GHz |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | LPDDR5-SDRAM |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Card reader integrated | No |
| Storage media | SSD |
| SSD interface | PCI Express |
| NVMe | Yes |
| Graphics card family | Intel |
| Graphics card cores | 4 |
| Ray tracing acceleration | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of microphones | 2 |
| Rear camera type | Single camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Front camera | Yes |
| Auto focus | Yes |
| Rear camera flash | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Windows Hello | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Form factor | Slate |
| Product color | Black |
| Device type | Tablet PC |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Magnetometer | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Platform | Windows |
| Operating system installed | Windows 11 |
| Battery included | Yes |
| Battery capacity | 36 Wh |
| Battery recharge time | 2.5 h |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (min) | 45 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 45 W |
| USB Power Delivery | Yes |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Width | 10.8" (275 mm) |
| Depth | 7.83" (199 mm) |
| Height | 0.72" (18.3 mm) |
| Weight | 2.65 lbs (1.2 kg) |
| AC adapter included | No |
| Operating temperature (T-T) | -29 - 63 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Drop proof | 59.1" (150 cm) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C674A011
Brand: Microsoft
Reference: C2025EE063
Brand: Apple
Reference: CB90A74F
Brand: Microsoft
Reference: E088D3016D
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 55E0DFD4F8
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4160B8A8AA
Brand: Apple
Reference: C58CE54649
Brand: Tucano
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D0D4E1F143
Brand: Apple
Reference: D67C8A77
Brand: ACER
Reference: 98B9EBF2F1
Brand: Logitech
Reference: 9F7CAC3D28
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EA55F80A99
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CC02439C7C
Brand: UAG
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BB47B9DF11
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: ED0B417130
Brand: UAG
Reference: 5E0F2C1B
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Zebra ET60W, 10.1", 1920 x 1200 pixels, 128 GB, 8 GB, Windows 11, Black
check_circle
check_circle