- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Tucano IPDP13M4UPP-BK, Custodia a libro, Apple, iPad Pro 13", 33 cm (13")
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 33 cm (13") |
| Tipologia custodia | Custodia a libro |
| Colore principale del prodotto | Nero |
| Compatibilità marca | Apple |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | iPad Pro 13" |
| Funzioni di protezione | Scratch resistant |
| Larghezza | 230 mm |
| Profondità | 13 mm |
| Altezza | 285 mm |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Modello | Nessun modello |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5B17CED248
Brand: Apple
Reference: 65CA820C1C
Brand: Apple
Reference: 57C4018D80
Brand: Amazon
Reference: 35C2986C55
Brand: Tucano
Reference: 263975A81E
Brand: Amazon
Reference: 0C9CA39DE3
Brand: Pipetto
Reference: 9584D616FA
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4562EB92FB
Brand: Tucano
Reference: 3E646F1029
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BB6906113C
Brand: Menatwork
Reference: F51DEABF3D
Brand: Pipetto
Reference: 2E65587DE4
Brand: Pipetto
Reference: 9F7CAC3D28
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 753CA66E0B
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9881428B
Brand: Microsoft
Reference: 4A55AA6C67
Brand: Tucano
Tucano IPDP13M4UPP-BK, Custodia a libro, Apple, iPad Pro 13", 33 cm (13")
check_circle
check_circle