- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Urban Armor Gear Metropolis SE 124472114040, Custodia a libro, Apple, iPad Air 13" (1th Gen, 2024, M2) A2898, A2899, A2900, 33 cm (13"), 499 g
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 33 cm (13") |
| Tipologia custodia | Custodia a libro |
| Materiali | Poliuretano, Composito |
| Colore principale del prodotto | Nero |
| Compatibilità marca | Apple |
| Altoparlanti incorporati | No |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | iPad Air 13" (1th Gen, 2024, M2) A2898, A2899, A2900 |
| Anello elastico per penna | Sì |
| Funzioni di protezione | Resistente agli urti, Resistenza alla caduta, Resistente agli urti, Scratch resistant, Resistente agli urti |
| Batteria inclusa | No |
| Larghezza | 223,5 mm |
| Profondità | 292,1 mm |
| Altezza | 15,2 mm |
| Peso | 499 g |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 89816A650F
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1837161C25
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BD59D668
Brand: Zebra
Reference: 350C44395A
Brand: Hama
Reference: 1118DB7E0D
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 351CB1A6AB
Brand: 4Smarts
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3F2B0A33FC
Brand: Tucano
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F62075D9BC
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E06FE0404D
Brand: Tucano
Reference: 4671685AFC
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BCD1079611
Brand: UAG
Reference: DC4F4E109E
Brand: Otterbox
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 35C2986C55
Brand: Tucano
Reference: 32F38D7AA4
Brand: Amazon
Reference: 66027B580D
Brand: 4Smarts
Reference: BF578BFCB4
Brand: Pipetto
Urban Armor Gear Metropolis SE 124472114040, Custodia a libro, Apple, iPad Air 13" (1th Gen, 2024, M2) A2898, A2899, A2900, 33 cm (13"), 499 g
check_circle
check_circle