- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
4smarts 541153, Custodia flip a libro, Apple, iPad Pro 11 4th Gen. (2022)/A2435,A2761,A2762iPad Pro 11 3rd Gen...., 27,9 cm (11")
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 27,9 cm (11") |
| Tipologia custodia | Custodia flip a libro |
| Colore principale del prodotto | Nero |
| Compatibilità marca | Apple |
| Altoparlanti incorporati | No |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | iPad Pro 11 4th Gen. (2022)/A2435,A2761,A2762iPad Pro 11 3rd Gen. (2021)/A2377,A2459,A2301,A2460iPad Pro 11 2nd Gen. (2020)/A2228,A2068,A2230,A2231iPad Air 11" (M2, 2024) |
| Tipo di chiusura | Chiusura magnetica |
| Genere | Unisex |
| Batteria inclusa | No |
| Larghezza | 250 mm |
| Profondità | 320 mm |
| Altezza | 19 mm |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Durata della garanzia | 2 anno/i |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C43F41FF33
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 925DAB9D5B
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7656AE85EF
Brand: Gecko Covers
Reference: 57FED587C0
Brand: Urban Armor Gear
Reference: 7B599D0DE7
Brand: 4Smarts
Reference: CE8F95F82A
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 60B66FDCBA
Brand: Urban Armor Gear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D054881167
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9B83273F61
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A517126F8E
Brand: Samsung
Reference: B19B8764FD
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 25C890A49E
Brand: STM
Reference: FC3794A7
Brand: Microsoft
Reference: 788772E369
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BD9A18A1FB
Brand: Tucano
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5FC2F47AE9
Brand: Amazon
4smarts 541153, Custodia flip a libro, Apple, iPad Pro 11 4th Gen. (2022)/A2435,A2761,A2762iPad Pro 11 3rd Gen...., 27,9 cm (11")
check_circle
check_circle