Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 12/9 |
| Type of lens | Ultra-wide lens |
| Minimum focus distance | 0,15 m |
| Maximum opening | 2 |
| Objective mounting interface | Sony AND |
| Fixed focal length | 1,5 cm |
| Image sensor format | Full frame |
| Image stabilizer | No |
| Compatible brands | Nikon |
| Number of very low dispersion elements (ED) | 3 |
| Number of hybrid aspherical elements | 2 |
| Paralude | Yes |
| Product color | Black |
| Visual angle | 110° |
| Filter size | 7.2 cm |
| Weight | 500 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 55029F1554
Brand: Fujifilm
Reference: 278B399566
Brand: Hama
Reference: 641FC51C11
Brand: B+W
Reference: 726679747E
Brand: Hama
Reference: 6EA03749CB
Brand: Sigma
Reference: A9A2742CAA
Brand: Fujifilm
Reference: 0033D5B593
Brand: Hoya
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9589A16458
Brand: Sigma
Reference: 52478E9087
Brand: Heliopan
Reference: C409A6F59F
Brand: B+W
Reference: 705D735CFE
Brand: Rodenstock
Reference: 07E06F6CB3
Brand: Fujifilm
Reference: 00A3CE4DA9
Brand: Sony
Reference: 78F442C43A
Brand: Fujifilm
check_circle
check_circle