Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 12/9 |
| Type of lens | Prolongation by lens |
| Minimum opening number | 22 |
| Minimum focus distance | 0,55 m |
| Maximum opening | 2 |
| Objective mounting interface | Leica L |
| Adjustment focusing | Car/Manual |
| Fixed focal length | 6,5 cm |
| Number of diamond blades | 9 |
| Macro report | 1:6.8 |
| Image stabilizer | Yes |
| Compatible brands | Leica |
| Materials | Aluminium |
| Product color | Black |
| Type of assembly | Bayonet |
| Powder resistant | Yes |
| Diameter | 7.2 cm |
| Filter size | 6,2 cm |
| Length | 74,7 mm |
| Weight | 405 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 6823FAD6FA
Brand: ZEISS
Reference: A36E5674AD
Brand: Tamron
Reference: E55395D73F
Brand: B+W
Reference: 234C83D34C
Brand: Sony
Reference: 9294956471
Brand: Voigtländer
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 96E5C18A44
Brand: Hama
Reference: FC6E195714
Brand: Laowa
Reference: 44010DEC31
Brand: Fujifilm
Reference: 64041AC140
Brand: Hama
Reference: A0F1FCC4BA
Brand: B+W
Reference: AC6AAA4B45
Brand: Olympus
Reference: 62C65D4AED
Brand: Hama
Reference: D16B6FEA28
Brand: ZEISS
Reference: 08370A62F6
Brand: Olympus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9B19221C1E
Brand: Sony
Reference: 37F780CEA4
Brand: Hama
check_circle
check_circle