Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 9/7 |
| Type of lens | Telephoto zoom |
| Minimum opening number | 16 |
| Minimum focus distance | 0,28 m |
| Objective mounting interface | Canon EF-M, Sony AND |
| Fixed focal length | 3 cm |
| View angle of the lens, diagonal | 50.7th |
| Number of diamond blades | 9 |
| Image stabilizer | Yes |
| Compatible brands | Sigma |
| Automatic focusing | Yes |
| Maximum magnification | 7x |
| Product color | Black |
| Diameter | 5,08 cm |
| Filter size | 5,2 cm |
| Length | 50,8 mm |
| Weight | 255 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: CBB05EC3CC
Brand: Hama
Reference: A111FE8728
Brand: Sigma
Reference: 7087B170D2
Brand: Fujifilm
Reference: C314DCAB65
Brand: Sony
Reference: 4E91D1C961
Brand: Sony
Reference: F5133B4353
Brand: Pentax
Reference: DCB122CE0E
Brand: Fujifilm
Reference: 88A7A4C991
Brand: Sony
Reference: 568AC2815A
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 78F442C43A
Brand: Fujifilm
Reference: 5EE270ED8B
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5847E3580C
Brand: Fujifilm
Reference: A36E5674AD
Brand: Tamron
Reference: DBBCA0D5F8
Brand: Walther
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DDF09AD02F
Brand: Hama
Reference: 9B19221C1E
Brand: Sony
check_circle
check_circle