Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 17/12 |
| Type of lens | Standard objectives |
| Minimum opening number | 16 |
| Minimum focus distance | 0,28 m |
| Maximum opening | 1,4 |
| Objective mounting interface | L mount, Leica L |
| Fixed focal length | 2,8 cm |
| Number of diamond blades | 9 |
| Compatible brands | Leica |
| Maximum magnification | 5,4x |
| Product color | Black |
| Visual angle | 75,4° |
| Diameter | 8,28 cm |
| Filter size | 7,7 cm |
| Length | 107,7 mm |
| Weight | 865 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 90C8FB8ABD
Brand: Samyang
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9451CF9BBA
Brand: B+W
Reference: 9CA92D44E8
Brand: Sigma
Reference: 306E5091D7
Brand: Samyang
Reference: 988878B0B6
Brand: Sony
Reference: ED76DF3F69
Brand: Sony
Reference: F21BE7C186
Brand: Voigtländer
Reference: 24EC99A7CA
Brand: Hama
Reference: DD8063240F
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DC4577B503
Brand: Fujifilm
Reference: AB35D4F339
Brand: Cokin
Reference: 8C1B5426EF
Brand: Fujifilm
Reference: 38CF3663C5
Brand: Kaiser
check_circle
check_circle