Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 18/13 |
| Type of lens | Objective |
| Minimum opening number | 22 |
| Minimum focus distance | 0,28 m |
| Maximum opening | 2,8 |
| Objective mounting interface | L mount |
| Adjustment focusing | Car/Manual |
| Focal length | 14 - 24 mm |
| Number of diamond blades | 11 |
| Automatic focusing | Yes |
| Manual focus | Yes |
| Maximum magnification | 7,3x |
| Product color | Black |
| Diameter | 8.5 cm |
| Length | 131 mm |
| Weight | 795 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9451CF9BBA
Brand: B+W
Reference: E262B1F35E
Brand: Fujifilm
Reference: 95022F7753
Brand: Voigtländer
Reference: D5E4DC5FF1
Brand: Tamron
Reference: A94C8EC58E
Brand: B+W
Reference: 775696098A
Brand: B+W
Reference: 326D91DE6A
Brand: B+W
Reference: F5133B4353
Brand: Pentax
Reference: 967AD390E1
Brand: Olympus
Reference: EB8A802ADA
Brand: Sony
Reference: 80B97248BD
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D739058841
Brand: Sigma
Reference: 0BFFB70613
Brand: ZEISS
Reference: 98B2A192A7
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle