Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 12/9 |
| Type of lens | Ultra-wide lens |
| Minimum focus distance | 0,15 m |
| Maximum opening | 2 |
| Objective mounting interface | Nikon Z |
| Fixed focal length | 1,5 cm |
| Image sensor format | Full frame |
| Image stabilizer | No |
| Compatible brands | Nikon |
| Number of very low dispersion elements (ED) | 3 |
| Number of hybrid aspherical elements | 2 |
| Paralude | Yes |
| Product color | Black |
| Visual angle | 110° |
| Filter size | 7.2 cm |
| Weight | 580 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BF4A54197B
Brand: Hama
Reference: 2528C901C2
Brand: Olympus
Reference: 78253D1D3D
Brand: Voigtländer
Reference: 8238DEA3C6
Brand: Tokina
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B1F9135622
Brand: Olympus
Reference: 008991F335
Brand: Laowa
Reference: 86E951D130
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1C5B3A97C2
Brand: Sigma
Reference: A68AB7CF38
Brand: B+W
Reference: A0175DC8D4
Brand: Sony
Reference: D5E4DC5FF1
Brand: Tamron
Reference: 5EE270ED8B
Brand: Sigma
Reference: AB35D4F339
Brand: Cokin
Reference: D7A8AA1BED
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 989EB6E60F
Brand: Hama
check_circle
check_circle