- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 11/8 |
| Type of lens | Objective |
| Minimum opening number | 1,4 |
| Minimum focus distance | 0,28 m |
| Maximum opening | 16 |
| Objective mounting interface | Fujifilm X |
| Fixed focal length | 2,3 cm |
| Number of diamond blades | 7 |
| Number of aspherical elements | 1 |
| Diameter | 7.2 cm |
| Filter size | 6,2 cm |
| Length | 63 mm |
| Enlargement | 0.1x |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9CA92D44E8
Brand: Sigma
Reference: C51D7D1E78
Brand: Tamron
Reference: 98B2A192A7
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 18506C1206
Brand: Fujifilm
Reference: AB35D4F339
Brand: Cokin
Reference: 72395E064D
Brand: Sony
Reference: 3C092B5EF9
Brand: Fujifilm
Reference: 39DDFD3B1D
Brand: Hama
Reference: E31EDBBC56
Brand: Hama
Reference: D1D00609C4
Brand: Novoflex
Reference: C314DCAB65
Brand: Sony
Reference: 4DBC2D97FE
Brand: Fujifilm
Reference: 82D2A60003
Brand: Sony
check_circle
check_circle