Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 10/9 |
| Type of lens | Ultra-wide lens |
| Minimum opening number | 22 |
| Minimum focus distance | 0,11 m |
| Maximum opening | 2,8 |
| Objective mounting interface | Sony AND |
| Adjustment focusing | Car/Manual |
| Fixed focal length | 2 cm |
| View angle of the lens, diagonal | 9th |
| Number of diamond blades | 7 |
| Image sensor format | Full frame |
| Compatible brands | Sony |
| Automatic focusing | Yes |
| Manual focus | Yes |
| Circular opening | Yes |
| Features of lens coating | Wideband anti-reflective coating (BBAR), Fluorene coating |
| Paralude | Yes |
| Parasol shape | Copies petal lens |
| Product color | Black |
| Resistant to moisture | Yes |
| Diameter | 7,3 cm |
| Filter size | 6,7 cm |
| Length | 64 mm |
| Weight | 220 g |
| Target covers included | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9A438C8547
Brand: Hama
Reference: 6F9285DAEB
Brand: B+W
Reference: FD6B9F2F06
Brand: Hama
Reference: AC6AAA4B45
Brand: Olympus
Reference: A70E7895A6
Brand: Sony
Reference: 598F3FB742
Brand: Laowa
Reference: 78F5772D61
Brand: Sigma
Reference: D739058841
Brand: Sigma
Reference: 9DA43720E2
Brand: B+W
Reference: 758C56BCED
Brand: B+W
Reference: 37F780CEA4
Brand: Hama
Reference: 6254E649DD
Brand: Hama
Reference: B7614B0A41
Brand: Cokin
Reference: 3980FC20A8
Brand: Novoflex
check_circle
check_circle