Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 9/7 |
| Minimum opening number | 16 |
| Minimum focus distance | 0.3 m |
| Maximum opening | 1,4 |
| Objective mounting interface | Sony AND |
| Adjustment focusing | Car |
| Fixed focal length | 3 cm |
| Number of diamond blades | 9 |
| Macro report | 1:7 |
| Product color | Black |
| Type of assembly | Bayonet |
| Diameter | 6,6 cm |
| Filter size | 5,2 cm |
| Length | 73.7 mm |
| Weight | 26,7 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 731D53F11F
Brand: Samyang
Reference: 80F435E2D3
Brand: Sigma
Reference: D3D1DDAA23
Brand: Hama
Reference: 234C83D34C
Brand: Sony
Reference: 92DEF442B4
Brand: Fujifilm
Reference: 80853BA0D3
Brand: Sigma
Reference: 32C411B896
Brand: B+W
Reference: 73669459FD
Brand: Sony
Reference: 9DA43720E2
Brand: B+W
Reference: 9D00790BA6
Brand: B+W
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 87F080E206
Brand: Hama
Reference: 669D3B65D7
Brand: Cokin
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C3CA7981B0
Brand: Sony
Reference: 9E5727E5D1
Brand: Sigma
Reference: 72395E064D
Brand: Sony
Reference: 0033D5B593
Brand: Hoya
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle