Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 13/9 |
| Minimum opening number | 0,95 |
| Minimum focus distance | 0,15 m |
| Maximum opening | 16 |
| Objective mounting interface | Micro Four Thirds (MQT) |
| Horizontal lens viewing angle | 64.6° |
| View angle of the lens, vertical | 64.6° |
| Fixed focal length | 1,75 cm |
| Number of diamond blades | 10 |
| Macro report | 1:4 |
| Paralude | Yes |
| Product color | Black |
| Diameter | 6,34 cm |
| Filter size | 5.8 cm |
| Length | 80 mm |
| Weight | 540 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: F21BE7C186
Brand: Voigtländer
Reference: 326D91DE6A
Brand: B+W
Reference: 44010DEC31
Brand: Fujifilm
Reference: A111FE8728
Brand: Sigma
Reference: 126348A568
Brand: Sony
Reference: 7087B170D2
Brand: Fujifilm
Reference: 988878B0B6
Brand: Sony
Reference: 98B2A192A7
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: ED073E4D2C
Brand: Voigtländer
Reference: 38CF3663C5
Brand: Kaiser
Reference: DDF09AD02F
Brand: Hama
Reference: D5E4DC5FF1
Brand: Tamron
Reference: 83E93F69F6
Brand: Hama
Reference: 1D6DD5ADCE
Brand: Pentax
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle