Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILC/SRL |
| Slow structure | 9/7 |
| Type of lens | Macro objectives |
| Minimum focus distance | 0.185 m |
| Maximum opening | 2,8 |
| Objective mounting interface | Nikon F |
| Fixed focal length | 6 cm |
| Number of diamond blades | 14 |
| Image sensor format | APS-C, Full frame |
| Compatible brands | Nikon |
| Manual focus | Yes |
| Product color | Black |
| Visual angle | 25,3° |
| Diameter | 7 cm |
| Filter size | 6,2 cm |
| Length | 95 mm |
| Weight | 503 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1EAFBCB3F7
Brand: B+W
Reference: 8AE6FDCCB8
Brand: Sony
Reference: E7E3409F1C
Brand: B+W
Reference: 3C092B5EF9
Brand: Fujifilm
Reference: 234AE5C676
Brand: Sony
Reference: 78F8F5C18C
Brand: Dorr
Reference: 423A947321
Brand: Fujifilm
Reference: 56A6D5D076
Brand: Sennheiser
Reference: E2E256A001
Brand: Laowa
Reference: 1136F41869
Brand: Olympus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1D4542263E
Brand: Laowa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0430F6FF73
Brand: Fujifilm
Reference: 39AAA7E92E
Brand: B+W
Reference: BA90641D09
Brand: Pentax
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle