Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 10/8 |
| Type of lens | Objective |
| Minimum opening number | 22 |
| Minimum focus distance | 0.17 m |
| Maximum opening | 2,8 |
| Objective mounting interface | Fujifilm XF |
| Opening range (F-F) | 2,8 - 22 |
| Fixed focal length | 1,6 cm |
| Number of diamond blades | 9 |
| Compatible brands | Fujifilm |
| Maximum magnification | 0.13 |
| Product color | Black |
| Diameter | 6 cm |
| Filter size | 4,9 cm |
| Length | 45,4 mm |
| Weight | 155 g |
| Target covers included | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1C5B3A97C2
Brand: Sigma
Reference: ACF9A797B9
Brand: Laowa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: ED76DF3F69
Brand: Sony
Reference: BA90641D09
Brand: Pentax
Reference: 85343CE434
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C71B5A212E
Brand: Kaiser
Reference: 6823FAD6FA
Brand: ZEISS
Reference: 0B8AF7F1FC
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8C12C19A68
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FB9C68BBD2
Brand: Sigma
Reference: 2528C901C2
Brand: Olympus
Reference: 0EB291223C
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0465538997
Brand: Hama
Reference: 65B5C33C5C
Brand: Voigtländer
check_circle
check_circle