Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 14/10 |
| Type of lens | Telescope |
| Minimum opening number | 4 |
| Minimum focus distance | 0,24 m |
| Maximum opening | 22 |
| Objective mounting interface | Fujifilm X |
| Opening range (F-F) | 4 - 22 |
| Focal length | 10 - 24 mm |
| Number of diamond blades | 7 |
| Minimum focal length (35mm film equiv) | 15 mm |
| Maximum focal length (35mm film equiv) | 36 mm |
| Maximum magnification | 0.16x |
| Product color | Black |
| Diameter | 7.8 cm |
| Filter size | 7.2 cm |
| Length | 87 mm |
| Weight | 410 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2528C901C2
Brand: Olympus
Reference: 988878B0B6
Brand: Sony
Reference: BF4A54197B
Brand: Hama
Reference: FC12E428D6
Brand: Sigma
Reference: 726679747E
Brand: Hama
Reference: AC6AAA4B45
Brand: Olympus
Reference: 7A69FD9068
Brand: Hama
Reference: 775696098A
Brand: B+W
Reference: 8F646318AE
Brand: Pentax
Reference: FB9C68BBD2
Brand: Sigma
Reference: 78F442C43A
Brand: Fujifilm
Reference: 234C83D34C
Brand: Sony
Reference: FC6E195714
Brand: Laowa
Reference: 47A62824E3
Brand: Pentax
Reference: 2493C19FEE
Brand: Sony
check_circle
check_circle