Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 10/7 |
| Type of lens | Objective |
| Minimum opening number | 3,5 |
| Minimum focus distance | 0.3 m |
| Maximum opening | 22 |
| Objective mounting interface | Sony AND |
| Fixed focal length | 8 mm |
| Number of aspherical elements | 1 |
| Image sensor format | APS-C |
| Compatible brands | Sony |
| Compatibility | Sony |
| Paralude | Yes |
| Product color | Black |
| Visual angle | 180° |
| Diameter | 7,78 cm |
| Length | 101,1 mm |
| Weight | 450 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: CE0D382414
Brand: Sigma
Reference: E76B25D964
Brand: Sony
Reference: 133E679DA0
Brand: Olympus
Reference: E7E3409F1C
Brand: B+W
Reference: 4CCF18745C
Brand: Sony
Reference: 07E06F6CB3
Brand: Fujifilm
Reference: 0465538997
Brand: Hama
Reference: 9FD93FF1BA
Brand: Laowa
Reference: E55395D73F
Brand: B+W
Reference: 1BA00BDD5C
Brand: Walther
Reference: 8EE7A631C2
Brand: Olympus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9CCAB21728
Brand: Sennheiser
Reference: AE90023424
Brand: B+W
Reference: 57B81C7367
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 989EB6E60F
Brand: Hama
Samyang 8mm 1:3,5 CSII Sony E
check_circle
check_circle