Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILC/SRL |
| Slow structure | 12/9 |
| Type of lens | Large-angle macro objective |
| Minimum focus distance | 0.122 m |
| Maximum opening | 4 |
| Objective mounting interface | Sony AND |
| Fixed focal length | 1,5 cm |
| Number of diamond blades | 14 |
| Image sensor format | Full frame |
| Compatible brands | Sony |
| Manual focus | Yes |
| Product color | Black |
| Visual angle | 110° |
| Diameter | 8,4 cm |
| Filter size | 7,7 cm |
| Length | 64 mm |
| Weight | 410 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2493C19FEE
Brand: Sony
Reference: 0EB291223C
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EABD51EE78
Brand: B+W
Reference: 9732338507
Brand: Fujifilm
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6DD6506291
Brand: Pentax
Reference: 37F780CEA4
Brand: Hama
Reference: FFBAA1CF57
Brand: ZEISS
Reference: E31EDBBC56
Brand: Hama
Reference: 1D6DD5ADCE
Brand: Pentax
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 141923912E
Brand: Carl Zeiss
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 57B81C7367
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 11B8DAE59D
Brand: B+W
Reference: 3287BF252C
Brand: Sony
Reference: 4416D8E02C
Brand: Hama
Reference: 2F79322895
Brand: Fujifilm
Reference: E464885DFB
Brand: Pentax
check_circle
check_circle