- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Slow structure | 13/9 |
| Minimum focus distance | 0.12 m |
| Maximum opening | 2 |
| Objective mounting interface | Micro Four Thirds (MQT) |
| Fixed focal length | 7.5 mm |
| Number of diamond blades | 7 |
| Compatible brands | Panasonic |
| Product color | Silver |
| Visual angle | 110° |
| Diameter | 5 cm |
| Filter size | 4,6 cm |
| Length | 55 mm |
| Weight | 170 g |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 62C65D4AED
Brand: Hama
Reference: EB8A802ADA
Brand: Sony
Reference: 6AAB5D9959
Brand: Sigma
Reference: 705D735CFE
Brand: Rodenstock
Reference: 6B5F7742B5
Brand: B+W
Reference: 9857559754
Brand: Cokin
Reference: 216106CF0A
Brand: Sony
Reference: 52478E9087
Brand: Heliopan
Reference: 989EB6E60F
Brand: Hama
Reference: 85B42E9052
Brand: Sony
Reference: A0F1FCC4BA
Brand: B+W
Reference: 0E7D06AEEF
Brand: Sony
Reference: EC667B0C98
Brand: Hama
check_circle
check_circle