Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 11/8 |
| Minimum opening number | 0,95 |
| Minimum focus distance | 0.17 m |
| Maximum opening | 16 |
| Objective mounting interface | Micro Four Thirds (MQT) |
| Fixed focal length | 2.5 cm |
| View angle of the lens, diagonal | 47.3° |
| Number of diamond blades | 10 |
| Macro report | 1:3.9 |
| Product color | Black |
| Diameter | 5,84 cm |
| Filter size | 5,2 cm |
| Length | 70 mm |
| Weight | 410 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 64041AC140
Brand: Hama
Reference: 14C702F384
Brand: B+W
Reference: EB4BF5B0DB
Brand: Sigma
Reference: C409A6F59F
Brand: B+W
Reference: 9E984E727A
Brand: Hama
Reference: D3D1DDAA23
Brand: Hama
Reference: ACA3D75D69
Brand: Sony
Reference: 0430F6FF73
Brand: Fujifilm
Reference: 8165CF988A
Brand: Fujifilm
Reference: 3409EA9A1B
Brand: B+W
Reference: 763B1165A0
Brand: Laowa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AFFD8B2302
Brand: B+W
Reference: 4D5BE13162
Brand: Pentax
check_circle
check_circle