Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILC/SRL |
| Slow structure | 15/9 |
| Type of lens | Standard objectives |
| Minimum opening number | 1,4 |
| Minimum focus distance | 0,4 m |
| Maximum opening | 16 |
| Zoom camera camera | Yes |
| Objective mounting interface | Pentax KAF4 |
| Opening range (F-F) | 1,4 - 16 |
| Fixed focal length | 5 cm |
| Number of diamond blades | 9 |
| Compatible brands | Pentax |
| Paralude | Yes |
| Parasol shape | Cylindrical lens covers |
| Product color | Black |
| Diameter | 8 cm |
| Filter size | 7.2 cm |
| Length | 106 mm |
| Weight | 910 g |
| Type of packaging | Box |
| Bag included | Yes |
| Target covers included | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 31D6A341FC
Brand: Henzo
Reference: 1D4542263E
Brand: Laowa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AA2A98CC99
Brand: Sigma
Reference: 0350439041
Brand: ZEISS
Reference: F5133B4353
Brand: Pentax
Reference: 758C56BCED
Brand: B+W
Reference: DCB122CE0E
Brand: Fujifilm
Reference: FDCB3F986C
Brand: Hama
Reference: 86E951D130
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D1D00609C4
Brand: Novoflex
Reference: FA25C95047
Brand: Fujifilm
Reference: AC204561CC
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E7E3409F1C
Brand: B+W
check_circle
check_circle