Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Filter size | 11 cm |
| Product color | Transparent |
| Materials | Glass |
| Compatibility | DSLR, DSLM |
| Width | 110 mm |
| Depth | 110 mm |
| Height | 110 mm |
| Quantity per package | 1 pz |
| Bag included | Yes |
| Cleaning cloth | Yes |
| Packaging weight | 1,73 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 32C411B896
Brand: B+W
Reference: 0732971C4C
Brand: Sony
Reference: DCB122CE0E
Brand: Fujifilm
Reference: D19F61E840
Brand: B+W
Reference: 6922DB57F5
Brand: Fujifilm
Reference: 988878B0B6
Brand: Sony
Reference: 9AC8F16D69
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 92DEF442B4
Brand: Fujifilm
Reference: 5E4045A718
Brand: Sigma
Reference: 8238DEA3C6
Brand: Tokina
Reference: C3CA7981B0
Brand: Sony
Reference: FDCB3F986C
Brand: Hama
Reference: 4F49E791CA
Brand: B+W
Reference: 7D47999A60
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 78F8F5C18C
Brand: Dorr
Reference: 53B767A7CF
Brand: B+W
check_circle
check_circle