Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 16/13 |
| Type of lens | Objective |
| Minimum opening number | 16 |
| Minimum focus distance | 0.25 m |
| Maximum opening | 1,6 |
| Objective mounting interface | Sony AND |
| Adjustment focusing | Car |
| Fixed focal length | 1,6 cm |
| View angle of the lens, diagonal | 83.4° |
| Number of diamond blades | 9 |
| Macro report | 1:9.9 |
| Number of aspherical elements | 2 |
| Compatible brands | Canon |
| Product color | Black |
| Type of assembly | Bayonet |
| Diameter | 7,22 cm |
| Filter size | 6,7 cm |
| Length | 92,3 mm |
| Weight | 405.4 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 6AAB5D9959
Brand: Sigma
Reference: 9C79F4B02C
Brand: Hama
Reference: 9CA92D44E8
Brand: Sigma
Reference: 08370A62F6
Brand: Olympus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AC204561CC
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2A284EFB65
Brand: Sony
Reference: 3409EA9A1B
Brand: B+W
Reference: 8C1B5426EF
Brand: Fujifilm
Reference: 39DDFD3B1D
Brand: Hama
Reference: 80735EA43E
Brand: Sigma
Reference: 5CC3029578
Brand: Cokin
Reference: 049B116C91
Brand: B+W
Reference: 5D2A667992
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BD14B405EF
Brand: Laowa
check_circle
check_circle