Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto MVMXPROA4, 192 cm, 1/4, 3/8", Alluminio, Nero
| Materiali | Alluminio |
| Allegato | 1/4, 3/8" |
| Colore del prodotto | Nero |
| Peso massimo (capacità) | 8 kg |
| Numero di sezioni | 4 |
| Peso | 1,2 kg |
| Lunghezza chiusa | 68 cm |
| Altezza (min.) | 68 cm |
| Altezza (max) | 192 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 11B3630999
Brand: Novoflex
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 8CF28791AD
Brand: Sirui
Reference: 33DF740AD0
Brand: Manfrotto
Reference: EEE961C6FF
Brand: Novoflex
Reference: 6C90EF42AC
Brand: GoPro
Reference: F4D5F3BC72
Brand: Manfrotto
Reference: C7194BD840
Brand: Sirui
Reference: 9EE28DEFED
Brand: Sirui
Reference: 3D02BAD5B5
Brand: Gitzo
Reference: 80A32587BE
Brand: Novoflex
Reference: 7906EE51E5
Brand: Gitzo
Reference: 62C92CC01D
Brand: Manfrotto
Reference: 156A2796A8
Brand: Manfrotto
Reference: BBCE2CD8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 36E4440DB2
Brand: Novoflex
Manfrotto MVMXPROA4, 192 cm, 1/4, 3/8", Alluminio, Nero
check_circle
check_circle