Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Manfrotto MPMXPROC4, 164,5 cm, 1/4, 3/8", Fibra di carbonio, Nero
| Materiali | Fibra di carbonio |
| Allegato | 1/4, 3/8" |
| Colore del prodotto | Nero |
| Peso massimo (capacità) | 7 kg |
| Numero di sezioni | 4 |
| Peso | 600 g |
| Altezza (min.) | 52 cm |
| Altezza (max) | 164,5 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EE42CBEDBB
Brand: Benro
Reference: B0ECB68E3F
Brand: Manfrotto
Reference: A698EE850F
Brand: Manfrotto
Reference: D6E7DB19C5
Brand: Novoflex
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C3FE2326E4
Brand: Manfrotto
Reference: 7906EE51E5
Brand: Gitzo
Reference: 29BF9C09CB
Brand: Gitzo
Reference: ADAA1738D2
Brand: Gitzo
Reference: B6659DAAC2
Brand: Manfrotto
Reference: 9EE28DEFED
Brand: Sirui
Reference: 0E6E773551
Brand: Kaiser
Reference: 66148D51C7
Brand: Manfrotto
Reference: 38F3ED393B
Brand: Walther
Reference: BF338B7EC4
Brand: Gitzo
Reference: 4A7EBA9CD9
Brand: Manfrotto
Reference: 25735CDB4A
Brand: Manfrotto
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Manfrotto MPMXPROC4, 164,5 cm, 1/4, 3/8", Fibra di carbonio, Nero
check_circle
check_circle