Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Banner
Manfrotto MPMXPROC4, 164,5 cm, 1/4, 3/8", Fibra di carbonio, Nero
| Materiali | Fibra di carbonio |
| Allegato | 1/4, 3/8" |
| Colore del prodotto | Nero |
| Peso massimo (capacità) | 7 kg |
| Numero di sezioni | 4 |
| Peso | 600 g |
| Altezza (min.) | 52 cm |
| Altezza (max) | 164,5 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E8893CD40F
Brand: Rollei
Reference: A698EE850F
Brand: Manfrotto
Reference: 7B3F1E9F85
Brand: Manfrotto
Reference: 4D86EEBBB1
Brand: Manfrotto
Reference: 4DDBD432A4
Brand: Sirui
Reference: 770A96BBE3
Brand: Sony
Reference: D6E7DB19C5
Brand: Novoflex
Reference: FBC334B198
Brand: Sirui
Reference: BBCE2CD8A5
Brand: Manfrotto
Reference: 18FD578DB9
Brand: Novoflex
Reference: 1021712BF0
Brand: Manfrotto
Reference: B8D162FECD
Brand: Gitzo
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: 7CCE06BD51
Brand: Kaiser Fototechnik
Reference: BE379A5A94
Brand: Rollei
Reference: 156A2796A8
Brand: Manfrotto
Manfrotto MPMXPROC4, 164,5 cm, 1/4, 3/8", Fibra di carbonio, Nero
check_circle
check_circle