Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Panasonic Photo Lithium Battery 2CR5, Batteria monouso, Nichel – oxyhydroxide (NiOx), 6 V, 1400 mAh, 34 mm, 17 mm
| Tipo batteria | Batteria monouso |
| Tecnologia batteria | Nichel – oxyhydroxide (NiOx) |
| Voltaggio della batteria | 6 V |
| Capacità della batteria | 1400 mAh |
| Larghezza | 34 mm |
| Profondità | 17 mm |
| Altezza | 45 mm |
| Peso | 38 g |
| Tipo | Li |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3DFE26A4
Brand: Varta
Reference: 9FCD89D1
Brand: Anker
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 72742E6BC6
Brand: Varta
Reference: 1ACEDC217E
Brand: Sony
Reference: 9ED50CCFEB
Brand: Jupio
Reference: 18A4D8ED
Brand: Varta
Reference: 19DADE76
Brand: Varta
Reference: 7508E15EF6
Brand: Varta
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 3ABF3F7B
Brand: Varta
Reference: B5B3738B
Brand: Varta
Reference: 8D8F9CB1
Brand: Varta
Reference: 8E5D6325
Brand: Duracell
Reference: 65557598
Brand: Anker
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: ABF04075
Brand: Duracell
Reference: A419D10741
Brand: Varta
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 41BC5670
Brand: Varta
Panasonic Photo Lithium Battery 2CR5, Batteria monouso, Nichel – oxyhydroxide (NiOx), 6 V, 1400 mAh, 34 mm, 17 mm
check_circle
check_circle