Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Walther Design EA-110-U, Blu, 40 fogli, Carta, Nero, 310 mm, 330 mm
| Colore del prodotto | Blu |
| Capacità massima | 40 fogli |
| Materiali | Carta |
| Colore delle pagine | Nero |
| Larghezza | 310 mm |
| Altezza | 330 mm |
| Spessore | 3 cm |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Paese di origine | Germania |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E677E9059A
Brand: Nielsen
Reference: 29C1C224BE
Brand: Goldbuch
Reference: 3C0EAEB560
Brand: Ilford
Reference: D702C1BAE8
Brand: Henzo
Reference: ECC922457A
Brand: Nielsen
Reference: C2F6138DF4
Brand: Walther Design
Reference: 6B04756BD4
Brand: Walther Design
Reference: 9E2031BA83
Brand: Walther Design
Reference: 2559ECE824
Brand: Kaiser Fototechnik
Reference: D46D9B328B
Brand: Fujifilm
Reference: 0EFC07DE19
Brand: Walther Design
Reference: 78E455237E
Brand: Henzo
Reference: EAC4228487
Brand: Walther
Reference: 08BB3354BF
Brand: Goldbuch
Reference: C3FCBBD031
Brand: Walther Design
Reference: 6C7BA8360F
Brand: Sony
Walther Design EA-110-U, Blu, 40 fogli, Carta, Nero, 310 mm, 330 mm
check_circle
check_circle