Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
| Struttura lente | 10/5 |
| Tipo di lente | Teleobiettivo |
| Marche compatibili | Canon |
| Ingrandimento massimo | 2x |
| Colore del prodotto | Nero |
| Diametro | 6,98 cm |
| Lunghezza | 48,9 mm |
| Peso | 290 g |
| Profondità | 48,9 mm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 65F3A6B89E
Brand: Walther Design
Reference: E4D7E52406
Brand: Walther Design
Reference: F9A3BFD90B
Brand: Goldbuch
Reference: 38A99BF8B6
Brand: Sigma
Reference: 70BD78F6B9
Brand: Henzo
Reference: 54D90D144E
Brand: Goldbuch
Reference: 97197EB575
Brand: Goldbuch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: ED97D0751D
Brand: Walther
Reference: AFB5954EF7
Brand: Nielsen
Reference: 41680B4009
Brand: Kaiser Fototechnik
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 101212C8E1
Brand: Henzo
Reference: 5E91F57511
Brand: Walther Design
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 04D44805A7
Brand: Walther Design
Reference: 83359437DF
Brand: Walther Design
Reference: 3BFCB90A6A
Brand: Goldbuch
Reference: 613D2D9FF7
Brand: Walther Design
Sigma TC-2001, Teleobiettivo, 10/5
check_circle
check_circle