- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 7 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Number of sections per leg | 4 |
| Assembly | 3/8" |
| Diameter of edge (max) | 2,48 cm |
| Materials | Aluminium |
| Height (max) | 160 cm |
| Height (min.) | 8 cm |
| Weight | 1,65 kg |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1461224119
Brand: Fujifilm
Reference: FA142CB7BD
Brand: Manfrotto
Reference: C7B3DE7773
Brand: Manfrotto
Reference: B420225CCA
Brand: Manfrotto
Reference: D38521F4B0
Brand: Sony
Reference: 6F896F0312
Brand: Manfrotto
Reference: 35A58E0BB9
Brand: Gitzo
Reference: 2D94DC1970
Brand: Gitzo
Reference: BF338B7EC4
Brand: Gitzo
Reference: B0B80316E6
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 40C81D2B53
Brand: Manfrotto
Reference: 8142944CF5
Brand: Manfrotto
Reference: 53AEFEB293
Brand: Manfrotto
Reference: 0477B3163B
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle