Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Height | 115 mm |
| Weight | 955 g |
| Base diameter | 6 cm |
| Product color | Black |
| Materials | Aluminium, Magnesium |
| Annex | 1/4" |
| Head type for tripods | Ball |
| Maximum weight (capacity) | 13 kg |
| Level with integrated bubble | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B6659DAAC2
Brand: Manfrotto
Reference: D3BE75EEF9
Brand: Manfrotto
Reference: 8065DEC49B
Brand: Olympus
Reference: 6707624AB3
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BF338B7EC4
Brand: Gitzo
Reference: 78735F4F97
Brand: Gitzo
Reference: 4C99BC4DC5
Brand: Sirui
Reference: 6E8D987392
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 18FD578DB9
Brand: Novoflex
Reference: B6720877E1
Brand: Sirui
Reference: B420225CCA
Brand: Manfrotto
Reference: 4D86EEBBB1
Brand: Manfrotto
Reference: 3CF605E156
Brand: Manfrotto
Reference: 1461224119
Brand: Fujifilm
check_circle
check_circle