- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Gitzo GM4532, 163 cm, 1/4, 3/8", Carbonio, Nero
| Materiali | Carbonio |
| Allegato | 1/4, 3/8" |
| Colore del prodotto | Nero |
| Peso massimo (capacità) | 30 kg |
| Numero di sezioni | 3 |
| Peso | 670 g |
| Altezza (min.) | 66 cm |
| Altezza (max) | 163 cm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5CC8AFE7A6
Brand: Sigma
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 25735CDB4A
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C24F5864CD
Brand: Manfrotto
Reference: 3775DB4A6A
Brand: Benro
Reference: EE4C57D47A
Brand: Gitzo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4C99BC4DC5
Brand: Sirui
Reference: B4ACD4344C
Brand: Manfrotto
Reference: 672C6F97FD
Brand: Gitzo
Reference: 4ED110396E
Brand: Manfrotto
Reference: 6E8D987392
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3FF5A8B650
Brand: Nielsen
Reference: 156A2796A8
Brand: Manfrotto
Reference: B0399B44EB
Brand: Manfrotto
Reference: F4D5F3BC72
Brand: Manfrotto
Gitzo GM4532, 163 cm, 1/4, 3/8", Carbonio, Nero
check_circle
check_circle